ALLE hos duop design lab realiserer idéer

Mød nogle af duop design lab´s medlemmer her. Men kom endeligt forbi, i virkeligheden er vi meget sødere.

Poul Mejer
Entrepreneur

Firma navn: BUBBLEBEE INDUSTRIES Aps

Tlf: 30111708

E-mail: poul@bubblebeeindustries.com

Hjemmeside: bubblebeeindustries.com
Dögg Guðmundsdóttir
Designer
Firma navn, Dögg design

Tlf: 26170905

E-mail: dogg@doggdesign.com

Michael Olivarius
Projektledelse, iværksætteri og design

Firma navn: duop Aps

Tlf: +45 26201183

E-mail: mo@duop.dk

Hjemmeside: duop.dk
Helle Bønnelykke
Inventor / product developer

Firma navn: Boén Design

Tlf: +45 20917487

E-mail: helle@boen-design.dk

Hjemmeside: boen-design.dk
Steen Houmøller
Designer & Founder of STEIN&STONE

Firma navn: STEIN&STONE

Tlf: 31713797

E-mail: info@steinandstone.dk

Hjemmeside: steinandstone.dk
Sussie Eva Lerche
Indretnings designer

Firma navn: Form-Rum

Tlf: 20313899

E-mail: sl@form-rum.dk

Hjemmeside: form-rum.dk
Julie Dalsgaard Knudsen
Book artist

Firma navn: One More Story

Tlf: 60178157

E-mail: julie@onemorestory.dk

Hjemmeside: onemorestory.dk
Naija Riis
Lysdesigner

Firma navn: Studio Naija Riis

Tlf: 30228612

E-mail: studio@naijariis.dk

Daniel Østerbro
Inventor / designer at NVENTORI

Firma navn: NVENTORI

Tlf: 40437286

E-mail: oesterbro.da@gmail.com

Sabs Feigler
Freelance Industrial Designer

Firma navn: Sabs:id

Tlf: 40542735

E-mail: sfeigler@gmail.com

Hjemmeside: sabsfeigler.com
Signe Frederiksen
Multimedia design, Intern

Tlf: +45 29931107

E-mail: signe_frederiksen@hotmail.dk

Hjemmeside: Portfolio
Louise Lolle
Journalist

Firma navn: DR

Tlf: +45 42455222

E-mail: louiselolle@live.com

Jan Dalsager
IT-Entrepreneur

Firma navn: JD Connect

Tlf: 20820501

E-mail: jan.dalsager@gmail.com

Andrius Motuzas
Product developer

Firma navn: MTZ products and services

Tlf: 50115706

E-mail: andriusmot@gmail.com

Josef Sochor
Product developer, Intern

Tlf: 26367502

E-mail: josef.sochor89@seznam.cz

Simon Hoffgaard
Product designer

Firma navn: Forces of Water

Tlf: 51905910

E-mail: simon@forcesofwater.com

Hjemmeside: forcesofwater.com
Mikkel Smedegaard
Student & Entrepreneur

Firma navn: Aeternum IVS

Tlf: 30279109

E-mail: mikkelsmed@gmail.com

Hjemmeside: aeternumdenmark.com
Morten Dahl Hansen
Design manager

Firma navn: Design + Strategi

Tlf: 60896720

E-mail: morten_dahl_hansen@hotmail.com

Stefan Oehme

Tlf: 29737223

E-mail: ohmesc@yahoo.com

Jack Redmond
Signmaker

Firma navn: Of the wall design

Tlf: 51462564

E-mail: jack_redmond@hotmail.com

Lunyi Raahauge
ARCHITECT-/ lightdesigner

E-mail: lunyi.zhou@gmail.com

Sara Mathilde
Billedekunstner

Firma navn: Sara Mathilde

Tlf: 25469512

E-mail: mail@saramathilde.com

Trond Krüger
Creative builder

Tlf: 60209660

E-mail: trondkruger@gmail.com

Mads Greve
Entrepreneurship & design praktikent

Tlf: 61772897

E-mail: Madsgreven@gmail.com

Mads Plet
Foretningsudvikler

Tlf: 61405620

E-mail: madsplethansen@gmail.com

Martin Gotland
Produktudvikler / praktikant

Tlf: 28965898

E-mail: gotland6@gmail.com

Mikkel Glahn
Produktudvikler / praktikant

Tlf: 22278974

E-mail: m.glahn@hotmail.com

Bogdan
Produktudvikler / praktikant

Tlf: 71851806

E-mail: bgd1258@yahoo.com

Jakob Skjaerlund
Procesoptimering

Tlf: 29931670

E-mail: podaneland@hotmail.com

KONTAKT


Log in with your credentials

or Create an account

Forgot your details?

Create Account